BrazilFW i Wi-FI - prosze o pomoc przy pisaniu arta :) [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

Mensagempor neo@ » Qui Ago 03, 2006 5:50 pm

ktos ty, my tu zamknieta spolecznosc nie mowic po polsku .........az dziw ze ktos nowy do forum dotarl no bf rosnie popularnosc hehe ja tez tu dotarlem przez dolly
neo@
 

Mensagempor Hamski » Qui Ago 03, 2006 6:14 pm

Jakos narazie nie mam ochoty bawic sie w wi-fi na bfw poniewaz u mnie z komendami i cala reszta w linuxie jest strasznie lamersko :) moja wiedza bazuje na webadminie :)

1.
- Podaj maila to wysle ci moja instalke (nie wiem czy ta ze strony jest dobra czy zla sprawdze to kiedy inndziej) NIE SPRAWDZE TEGO TERAZ BO STRASZNIE MI SIE CHCE SPAC :)
- Zostawe te instrukcje :) Jest zupelnie zbedna Program instalacyjny pod windowsem wszystko opisuje (jesli nie jestes kompletnym laikiem poradzisz sobie bez zadnej instrukcji, TAK JAK JA :P)
- co do kwestki czytnika kart i tym podobnych cacek bajerow i rzeczy to nic nie wiem czy mozna czy nie (ale moge zapytac Marcela czy jest to mozliwe)
- Jak wrzucic na hdd (betka wlaczsz proigram ustawiasz co ma byc ustawione, chodzi dokladnie o ustawienia internetowe itd wciskasz create diskiette dyskietka sie tworzy tworzy... wyjmujesz dyskietke wkladasz nastepna wciskasz next i tworzysz dyskietke instalacyjna ktora zainstaluje twojego wspanialego bfw na hdd dyskietka sie tworzy i tworzy.. :) wkladasz ostatnia dyskietke ktora nagrales wkladasz do potencjalnego routerka czekasz i czekasz az szanowny bfw poprosi Cie o wlozenie 1 dyskietki wkladasz cisniesz i czekasz i czekasz i i JEST BFW NA HDD :D)

Sorry za moj wisielczy humor ale od poniedzialku kiepsko sypiam duzo pracuje i cholernie duzo cwicze (cwicze jazde na czas rowerem :D)

Glupich pytan nie ma najwyzej sa glupie odpowiedzi :) Ja dokladnie nie znam sie na tym systemie ale ciagle go poznaje (raczej od strony z web admina bo komendy nie sa dla mnie nie mam na nie czasu wole sobie klikac :P)
Hamski
 

Mensagempor maw » Qui Ago 03, 2006 8:45 pm

maw
 

Mensagempor slid3r » Ter Set 12, 2006 5:41 am

:) tez jeste userem FBSD ... na brazilu juz testowalem wifi. moje gg 1300
slid3r
 

Mensagempor Prusak » Qua Dez 20, 2006 3:08 pm

Powiedz mi jak to Wi-Fi wygląda? Jest szyfrowanie? Jaki sprzęt minimalnie? Czy jest obsługa w Webadminie?

P.S. Wiecie może jaki pojemny dysk moge zainstalowac w moim routerku (Packard Bell Axcel 467CD - chipset to i430FX)?
Prusak
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 2 visitantes

cron