BF 2.29 i squid nie zamontowany dysk:D [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

BF 2.29 i squid nie zamontowany dysk:D

Mensagempor neo@ » Ter Set 19, 2006 8:35 am

Po ok polrocznym uzywaniu wersji bf 2.27.4 zachcialo mi sie modyfikacji, system dostal crasha po snorth-cie i klapa, wiec zainstalowalem sobie nowego 2.29 z cd!!!! wgralem paczki wszystkie co mi byly potrzebne i oczywiscie squida
do wesji squida 2.29 do poprawnosci potrzebne sa jescze dwie libpthre.tgz i partitio.tgz wyczytalem na forum problem jest taki iz squid po wgraniu tych paczek i po rebocie niewidzi dysku :( i wciaz pojawia sie komunikat
Código: Selecionar todos
/usr/sbin/squid: can't load library 'libpthread.so.0'

jezeli cos wiecie na ten temat napiszcie szperalem po forum ale z mojim angielskim nie jest dobrze a tym bardziej z portugalskim :D
neo@
 

Mensagempor slid3r » Qua Set 20, 2006 2:30 pm

'libpthread.so.0' sama nazwa wskazuje brak biblioteki wiec moze inna paczke wgrasz ...
slid3r
 

Mensagempor neo@ » Qui Set 21, 2006 9:29 am

dzieki :D wyczytalem na forum o proxy ze jak sie instaluje squida potrzebne sa jeszcze dwie paczki libpthre.tgz i partitio.tgz jedna wlasnie z ta brakujaca biblioteczka tylko ze chyba kolejny bug :twisted: po kilku reboot-ach sie wysypuje chyba to jest taki bug w 2.29 :roll:
neo@
 

Mensagempor dido » Sex Out 06, 2006 6:19 am

gdzie znalesc moge 2.29 wersje FW ?
dido
 

Mensagempor kania » Sex Out 06, 2006 12:46 pm

http://www.brazilfw.com.br/downloads/test/
Do wyboru wersja CD i windziana :)
kania
 

Mensagempor neo@ » Sex Out 06, 2006 5:38 pm

Ja zrezygnowalem z 2.29 ma dodatkowe opcje ale ja load balancing czyli obsluga wiecej niz jednego lacza, zmienionego squidaa do ktorego trzeba dodac dodatkowe biblioteki ktore mi sie wysypuja jak wspomnialem po resecie, nie wiem czemu poczekam :D na stable:D
neo@
 

Mensagempor dido » Sex Out 06, 2006 9:24 pm

co tam jeszcze nowego jest ? bo nie wiem czy wsadzac 29 czy zostac na 28
dido
 

Mensagempor neo@ » Sáb Out 07, 2006 9:55 am

sprawniejsza obsluga sieci własciwie podsieci, i chyba jescze dodatek do testow diagnostycznych test lacza dns takie tam wersja kernel ta sam co w starszej wersji , no a ja mam juz zamowionego mikrotika na platformie warp dwie sztuki z dwoma radiami 2 i 5 Ghz niedlugo bede sie bawil z WDs-em na mikrotiku zobaczymy powinnem miec ok czwartku komplet z antenami a przed mikrotikiem bf bedzie i chyba tego nie zmienie ^^
neo@
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 4 visitantes