pare profili na fdd [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

pare profili na fdd

Mensagempor dido » Qui Set 07, 2006 3:07 pm

Ale my sa tu mała ludnoscia ;-) nic tu sie nie dzieje... czyzby wszyscy wszystko wiedzieli ? :lol: :lol:

ok mam pytanko czy miescicie pare profili na dyskietce fdd ?
jezeli tak to podajcie jakie macie dodatkowe patche i czy syskietka 1680 ?
dido
 

Mensagempor neo@ » Sex Set 08, 2006 5:13 am

oj od czasu do czasu tu zagladam inni chyba tez, ale odkad pamietam mam bf na dysku:) na dyskietce to coyote tylko mialem ale bez profili:)
moze nikt nie pisze na forum bo bf dziala bez zarzutu tak jak u mnie :D i nie ma pytan hehe
neo@
 

Mensagempor dido » Sex Set 08, 2006 10:00 am

kiedys probowalem na fdd 1.44 wgrac ale mi się przepełniał po czasie nie wiem co tam tak duzo sie zapisuje,dlatego pytam czy na 1680 mozna zrobic pare profili zewby to normalnie dzialalo zebym nie mial kiedys problemu jak mnie akurat w domu nie ma bo ludzie teraz bez netu to jak bez nogi...

p.s. po co ci taki mocny komp do FW ? ja uzywam bezcichej FDD i compaqa i można spać ;)

Conlimit add-on BETA tego conlimitu uzywaqsz czy wlasnych wpisów ?
dido
 

Mensagempor Hamski » Dom Set 10, 2006 1:56 pm

Ja uzywam na 3 profili. Kazdy z tych trzech rpofili jest uzywany tylko 1 az w przeciagu 24 godzin (zmieniaja sie w odpowiednich godzinach) Profile zarzadzaja ustawieniami qos, Port Forwarding, QoS-L7 package, do tego sa wgrane 3 restarty w tygodniu (w podzniedzialek,srode,piatek) Dodalem te restarty aby przypadkiem serv sie nie zamulil przez to wszystko restarty sa przeprowadzane w poznych godzinach wieczornych a wiec nikomu to nie przeszkadza. Oprocz tego mam dodane jeszcze jakies pierdoly ktore ciagle cos mi na dyskietke zapisuja jak np staty ile kto sciagnol na poszczegolnym ip. Jade juz na tej dyskietce chyba 4 albo 5 miesiac i jakos nic sie nie zacielo ani nic nie przepelnilo

Nom nikt nic nie pisze ale zagladac na bank zaglada :)
Hamski
 

Mensagempor dido » Dom Set 10, 2006 5:07 pm

mnie interesuja conlimity uzywacie ?? jezeli tak to czy macie tylko script wklejony do firewalla czy caly ten patch co to ten gosc opisywal na forum eng. ?
bo w tym pierwszym przypadku jest problem ze jezeli p2p osiagnie max połączen to wtedy www cis ie zadne nie wczyta dlatego nie chce takiego czegos bo to straszna kicha , ale nie wiem jak to dziala na tym patchu ?
niech ktos cos opisze jak to ma.
dido
 

Mensagempor neo@ » Ter Set 12, 2006 11:50 am

hehe po prostu nie mialem co z tym zrobic i BF dziala na Athloniku 1.4 :mrgreen: apropo conlimit to samo zauwazylem, ale mam paczke ktora mozna obciac polaczenia na wybranych portach tylko niewiem czy ona funkcjonuje jak powinna :?
neo@
 

Mensagempor dido » Ter Set 12, 2006 1:04 pm

neo@ escreveu: mam paczke ktora mozna obciac polaczenia na wybranych portach tylko niewiem czy ona funkcjonuje jak powinna :?


no ja tez ja mam ale to jakos nie dziala za bardzo... wpisywalem po porcie jak i nazwie i kicz..
dido
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 3 visitantes

cron