DSL tp i FW [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

DSL tp i FW

Mensagempor dido » Ter Mar 14, 2006 6:57 pm

hejka ;-)
mam pytanie bo ze znajomym mam plan wziazc łącze szybsze tylko ze on ma teraz swoją sięc a ja swoją chcemy sie połączyć i kupic 1 abonament wtedy wychodzi taniej i podzielic transfer na połowę na linuxie tam jakos nie wiem bo sie nie znam na linuxie i czy potem moja część będę mógł podłączyć pod FW brazil ? jak sadzicie ? chyba nie powinno byc problemów zadnych ? jakim to potem protokołem można puscic ?
dido
 

Mensagempor slid3r » Qua Mar 15, 2006 7:59 am

Tak bez problemowo a jakie dsl chcesz zalatwic ??
slid3r
 

Mensagempor dido » Qua Mar 15, 2006 8:49 pm

jeszcze nie wiem dokladnie bo to zalezy czy mozna dzielic lacza w tych promocyjnych cenach , bo w regulaminie pisze ze nie ale tam slsyzalem ostatnio ze jak ktos ma dlugo tp to ze chyba można ...
a opcja 15 mb jest strasznie rzucajaca sie w oczy , ale niestety inaczej to wyglada technicznie a inaczej oferta tp bo w niektorych miejscach mozna miec max 2-4 mb a sa opcje 1-2-4-8-15 mb.
czujecie takie 7,5mb za 250zł to jest coś już,juz by sie cos dzialo... ale obawiam sie ze moze ta moja kwestia sie nie sprawdzic - ze bedzie pozwolenie dzielenia bo to by bylo zbyt piekne by prawdziwe... :evil: :twisted:
o karach za dzielenie to nie wspomne juz :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: kary az strach mysleć ... ok 10 tys zł .
dido
 

Mensagempor kania » Qui Mar 16, 2006 10:04 am

Punkt 11 regulaminu promocji "DSL tp plus 24” zakazuje dzielenia lacza, kara to 10x miesieczna stawka za DSL 15000 czyli 10x608,78=6087,8 PLN
A promocja DSL Efekt jest dla tych, co mieli DSL nieprzerwanie od 31 grudnia 2004 roku do dnia 1 marca 2006 r czyli ta promocja jest dla starych klientów.
kania
 

Mensagempor dido » Qui Mar 16, 2006 10:46 am

no właśnie wiem, procz tego ci napisales 6087,8 PLN sa jeszcze jakies dodatkowe oplaty co tam pisalo w innym paragrafie, ale za to cena nie promocyjna tez jest nie najtrudniejsza finansowo , tylko ze 15 mb jest podobno do 1 km od bazy TP a 8 mb cos wiecej ale tak podobno dosc ciezko o te szybkie łącza....
dido
 

Mensagempor kania » Qui Mar 16, 2006 10:53 am

Dodatkowe oplaty to wyrownanie tego, co od nich dostales w promocji, czyli roznica w cenie abonamentu miesiecznego w promocji i poza promocja. Wiec jak zlapia kogos na dzieleniu lacza w 23 miesiacu obowiazywania umowy to hoho, az mi sie nie chce liczyc ;)

Co z tego ze 1% uzytkownikow moze miec te 15Mbit? W swiat idzie informacja ze TPSA oferuje takie lacza 8)
kania
 

Mensagempor slid3r » Sex Abr 14, 2006 1:19 pm

czyli jak mam dsl od 12.2005 to moge dzielis polaczenie ??
slid3r
 

Mensagempor kania » Sex Abr 14, 2006 2:02 pm

Jezeli nie podpisywales jakiegos aneksu i nie zawierles z TPSA nowych omow promocyjnech to mozesz byc spokojny
kania
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 3 visitantes

cron