dyskietka do FW i dyskietka 1680 [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

dyskietka do FW i dyskietka 1680

Mensagempor dido » Seg Mar 06, 2006 6:43 am

witam jakich uzywacie dyskietek do fw ? czy jedziecie na hdd or flashu ?

bo ja uzywam dyskietek akurat Verbatim ale zauważyłem że chyba jak każdą zmieniałem na wielkosc 1680 przy ponownej probie wgrania na niego FW wyskakuje błąd i nie da sie na niej zainstalowac plików z kreatora FW mimo wczesniejszego formatowania nic nie daje możliwe że to przerabianie na 1680 uszkadza coś , miał ktos takie systuacje ?
dido
 

Mensagempor Hamski » Seg Mar 06, 2006 1:33 pm

1,44 Standard :) (nic mi sie nie wali 1 dyskietka juz mi trzyma 8 miesiecy :P) Ale z mila checia bym sie przezucil na flasha :) Jakos narazie miejsca mam dosyc i nie nazekam
Hamski
 

Mensagempor kania » Seg Mar 06, 2006 5:12 pm

A mi sie cos wydaje ze jesli ładujesz z instalatora, a tam jest image 1,44MB to dlatego sie rzuca ze nie moze zainstalowac na dyskietce sformatowanej na 1,68MB
Zaladuj na 1,44 a potem przekopiuj na dyskietke 1,68 wraz z konfigami z poprzedniej wesji.
kania
 

Mensagempor dido » Seg Mar 06, 2006 6:36 pm

kania escreveu:A mi sie cos wydaje ze jesli ładujesz z instalatora, a tam jest image 1,44MB to dlatego sie rzuca ze nie moze zainstalowac na dyskietce sformatowanej na 1,68MB
Zaladuj na 1,44 a potem przekopiuj na dyskietke 1,68 wraz z konfigami z poprzedniej wesji.



właśnie nie bo po sformatowaniu ona chyba wraca do wersji 1.44 bo juz nie ma na niej pliku ldllinux czy jakos tak w ktorym jest powiedziane ile fdd ma pamieci .
a w kopiowanie się nie bawię tak jak mówisz bo może sie zdarzyc potem ze sie nie chce załadować , a czasami mnie nie ma w domu na dluzej nawet i potem by byl problem.raz mnie nie bylo 3 miechy i coyot lazil na szczescie bez problemów za co mu pieknie dziękuję :D :D :D
dido
 

Mensagempor kania » Ter Mar 07, 2006 7:01 am

Dyskietke robilem wg http://dolly.czi.cz/coyote/howto/floppy-1680.asp i zawsze dzialalo.
Teraz mam HDD bo dyskietka mnie denerwowala dlugim rebootem i ewentualna usterkowoscia (choc zadna mi nie padla).
Wyszperalem w szafie dysk 400MB. Do proxy sie nie nadaje bo glosny jak cholera, ale jako nosnik samego firewalla jest OK. hdparm.tzg zaladowane, wylacza sie po minucie od backupu, o szybkosci rebootu chyba nie musze wspominac ;)
Dzieki scp.tgz mam dostep do wszystkich plikow na dysku (po podmontowaniu go wczesniej w putty). W weekend zrobie przesiadke z 2.27b3 na 2.27 final i podejrzewam ze sie obejdzie bez siegania do serwera w celu wlkadania dyskietki z nowa wersja systemu, wszystko da sie zrobic poprzez winscp.exe
kania
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 3 visitantes