Off Topic (rozmowy na kazdy temat) [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

Off Topic (rozmowy na kazdy temat)

Mensagempor dido » Ter Abr 25, 2006 8:17 am

jak myslicie jesli np. tutaj wpisze gre TIBIA recznie a w protokolach nie ma jej czy to bedzie dzialac ?
bo chce dac na high i nie wiem czy po wpisaniu to bedzie dzialac jesli tej gry nie ma w protokole L7 ?
dido
 

Mensagempor neo@ » Ter Abr 25, 2006 9:52 am

chyba niee :) ona korzysta z tego portu 7171 musisz go dac na high, gracie moze w muonline?? mprog niedlugo moze serwer w ta gre bede mial u siebie
neo@
 

Mensagempor dido » Qua Abr 26, 2006 8:00 am

oj nie , ja tylko w battlefielda 2 :-)
dido
 

Mensagempor Hamski » Sex Abr 28, 2006 6:04 am

Ja w Quake II :D
Hamski
 

Mensagempor neo@ » Sex Abr 28, 2006 1:40 pm

wiecie trzeba zalozyc out of topic temat na forum:)
ostatnio przerabiam linuxa "mikrotik" jako ap-eka(jescze czekam na odpowiednia karte wifi) warty uwagi. Jedno lamerskie pytanie dlaczego kiedys moglem zmienic archiwum TAR na TGZ zmiana nazwy wystarczyla a od kiedy xp przeinstalowalem nie moge, istnieje inny sposob ??
neo@
 

Mensagempor Hamski » Sex Abr 28, 2006 7:41 pm

Przerobilem nazwe topika na Off Topic (rozmowy na kazdy temat) Ok szafa gra ? :D
Hamski
 

Mensagempor neo@ » Sáb Abr 29, 2006 3:07 am

spoko przyda sie taki temat dzieki :D
neo@
 

Mensagempor neo@ » Dom Abr 30, 2006 12:57 pm

wiecie cos czuje ze koles u mnie klon maca robi da sie rade to wykryc na firevalu BF sklonowany mac?
neo@
 

Mensagempor neo@ » Seg Mai 15, 2006 3:09 am

moze ktos pomoze mi lepiej zabezpieczyc wlan klucz wep niewystarcza:(
neo@
 

Mensagempor madoxx » Seg Mai 15, 2006 4:13 pm

to moze wpa, dostep dla wybranych maków, ukryj ssid, no chyba na brazill nie ma jeszcze możliwości servera Radius, wiec to odpada.
madoxx
 

Mensagempor neo@ » Qua Mai 31, 2006 3:45 am

Ludziska a moze wiecie jak na bf wykryc rozdzielenie łacza? wiem ze mozna analizowac TTL albo pakiety wychodzace od usera macie jakis pomysł??
neo@
 

Mensagempor Hamski » Sáb Jun 03, 2006 8:58 am

Sa specjalnie programy do analizowania sieci (pod windowsa) pod bfw chyba nie ma co sie bawic
Hamski
 

Mensagempor neo@ » Seg Set 18, 2006 7:10 am

Imagem
moj kompf z bf na pokladzie :D
Imagem
nieco przerobiony ap u mnie Dlink 624+ w sieci :D zmiana kwarcu na 40 Mhz i dodatkowe chlodzenie dziala bez zwiech obsluguje 25 ludkow obecnie zastapiony juz MT:D
jak cos macie ciekawego dajcie foto :)
Imagem
a tu ciekawostka ktoregos ranka na stroni http://www.dsl.cz transfer wskazalo mi 29 M/b chyba co sie w tpsie popsulo :D :D albo bf dostal niezlego kopa z squidem
Editado pela última vez por neo@ em Sáb Jan 27, 2007 7:41 pm, em um total de 1 vez.
neo@
 

Mensagempor neo@ » Sex Jan 26, 2007 2:35 pm

niewiem ale czy u was tez na DSL-ach ruch http jest cienki u mnie np pliki sie sciagaja po 400-500KB normalnie, a np ping do http://www.wp.pl przy pustym laczy wynosi ok 50ms-140ms podczas gdy neo w mojej miejscowaosci ma 25ms-50ms cos nie tak z DSL TP????
neo@
 

Mensagempor kania » Sáb Jan 27, 2007 4:47 pm

zadzwon na 9330 i popros o reset twojego przyłacza w centrali.
U mnie pomoglo jak mialem dosyc czesto ping timeout do routera brzegowego
kania
 

Mensagempor neo@ » Sáb Jan 27, 2007 7:38 pm

Z 9393 i calej TPSy to mi sie plakac chce. Ostatio jakies 4 miesiace temu zamowilem DSL TP 8 M/b mam 4 po jakis 3 mieiacach zjawil sie technik z magicznym urzadzeniem zwanym "aurora" na pomiary, łacze nieprzeszlo na 15 ale 8 zapinala sie na 9600 k/b, jakies dwa dni temu net padł ok 18 dzwonie na 9393 "prosimy dzwonic na 9330" na 9330 "prosimy dzwonic na 0800120810" na dezinfolini dowiedzialem sie o braku polaczenia z modemem, w koncu dostalem numer do informacji medycznej w łodzi!!! szok niby numer mojego opiekuna DSL , dobrze ze zapisalem numer do technika tego od pomiarow dzwonie do niego co jest grane koles mowi przeciez ma pan 8 nie 4 ja mowie 4!!! jak to mam ze 8 jak sie okazalo TP przelaczyla mnie na 8 bez zmiany sprzetu, mam speedstram5100 jako modem ktory na 8 nie synchronizuje sie, brak neta przez 24 h wielka telkompromitacja!! co do www udalo mi sie caly ruch www puscic przez swoje proxy i lodzkie najblizej oddalone 15-20 ms sytuacja znacznie ie poprawila:D
neo@
 

Mensagempor kania » Dom Jan 28, 2007 7:11 pm

Trafiles na niekompetentnych ludzi niestety :(
Ja na 9330 na razie nie moge narzekac, jedyna awaria usunieta 20 min po zgloszeniu.
Znam osoby pracujace na partyline neo 0800102102 i wiem jak oni czasem olewaja, pewnie w DSLu tez sie tacy zdarzaja :(
Choc zdarzaja sie kwiatki w stylu kobitki co do niej jakis automat zadzwonil z oferta i kazal jakies cyferki na telefonie wciskac. Zadzwonila do kumpla na partyline, ze "ktos jej sie podlacza pod linie i ona nie bedzie placic jak przyjdzie duzy rachunek". Kolega ja uswiadomil, ze jakby ktos podlaczyl, toby w sluchawce nic nie slyszala i o wszystkim dowiedzialaby sie dopiero gdy ewentualny rachunek doszedlby do domu :)
kania
 

Mensagempor neo@ » Qua Fev 21, 2007 7:19 pm

no i 8 uruchomiona po takim czasie:D ale niewidze jakes specjalnej rewelacji :twisted:
neo@
 

Mensagempor system9255 » Dom Abr 15, 2007 10:39 am

Ja proszę się już pół roku różnymi sposobami, pismami, wizytami o podwyższenie z 4 na 8 Mbit. Ludki z partyline mówią, że linie są ok, niezaszumione i tak dalej. Ale jak skladam kolejne zamówienie, przychodzi odmowa, że maksymalna predkosc to 4 Mbit. Czyzby to byla kwestia modemu? To te dupki powinny powiedziec ze musi pan wziąć inny modem.
system9255
 

Mensagempor neo@ » Dom Abr 15, 2007 1:16 pm

a daj spokoj z nimi ja dorwalem kolesia ktory modemy podpina DSL w mojej okolicy i dopiero dostalem modem wlasciwie sam go wywalczylem 4 razy mnie przelaczali na starym modemie ktorego nawet ten "monter" nigdy niewidzial na oczy co skutkowalo brakiem internetu na kilka godzin a wogole to ten DSL 8 sie nadaje zadna rewelacja w porownaniu do starej 4 , swoja droga rozgladam sie juz za GTS z wimaxem juz dzialaja moze od nich bede mial symetryka TP powinna zmienic nastawienie do takich klientow jak my :twisted:
neo@
 

Mensagempor system9255 » Ter Abr 17, 2007 12:11 am

Wcale nie:( Przerabiałem gts mniej więcej dwa tygodnie temu, za wimaxa chcieli dokladnie 3.357 zł + vat, za prędkość symetryczną 4 megabit z cirem, przy założeniu umowy na trzy lata. U nas 3s.pl jest ok, ale tez duzo chą, bo co prawda połowe mniej niz gts ale to i tak duzo bo za przyłaczenie 7.000 zł. Generalnie ten rynek jest do dupy, wszyscy od których mozemy miec neta na odpowienim poziomie do odsprzedazy go dalej są za drodzy.
system9255
 

Mensagempor Hamski » Qua Jun 20, 2007 8:02 pm

Dawno tu nic nie pisalem :D A wiec robie to zeby pokazac wam ze jeszcze zyje.

POZDRAWIAM!
Hamski
 

Re: Off Topic (rozmowy na kazdy temat)

Mensagempor jaro » Dom Jan 25, 2009 2:59 pm

Witam :)
W jaki sposob mozna uzyskac dostep do dzialow dotyczacych BFW w wersji 3.0?
Pozdrawiam
Jaro
jaro
 

Re: Off Topic (rozmowy na kazdy temat)

Mensagempor Hamski » Seg Out 26, 2009 9:42 pm

Trzeba miec wtyki 8-)
Hamski
 

Re: Off Topic (rozmowy na kazdy temat)

Mensagempor kniazio » Sex Out 30, 2009 10:04 am

Mam pytanie
Czy jest dostepna wersja BFW 3.0 w jakims innym jezyku niz Portugalski??
kniazio
 

Re: Off Topic (rozmowy na kazdy temat)

Mensagempor madoxx » Qua Abr 14, 2010 1:18 pm

no juz jest w EN,
a w ogole co tu taka cisza, juz nikt nie uzywa BFW, czy wszystkim chodzi tak jak nalezy i nikt nie ma zadnych z nim problemów.
madoxx
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 0 visitantes

cron