zapis ustawien na hdd [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

zapis ustawien na hdd

Mensagempor arek78 » Sex Set 05, 2008 6:26 am

Witam wszystkich,
to mój pierwszy post na tym forum ,od kilu tygodni używam bf .Moj problem polega na tym że po wpisaniu adresów ip do bazy ipacc i zapisaniu zmian wszystko dzila tak jak powinno ale po restarcie serwerka wszystkie ip znikaja i tak za kazdym razem >| czo musze zrobic aby nie wpisywac ip po kazdym restarcie????
i jescze jedno znacie może jakąś stronke po polsku ub po angielsku na której można znalesc coś o Easy Captive easy captive? Pozdrawiam i z gory dzięki
arek78
 

Re: zapis ustawien na hdd

Mensagempor kniazio » Sáb Set 06, 2008 5:03 pm

Ten ipacc chyba tak ma to stary addon a tak wogole to do czego ci on
A jesli chodzi o EasyCaptive to po co ci po polsku tam wszystko jest proste zezwalasz albo blokujesz i to wszystko
Pozdrawiam
kniazio
 

Re: zapis ustawien na hdd

Mensagempor arek78 » Dom Set 07, 2008 3:12 pm

z tym ipacc to pewnie masz racje a co do easy captive widziałem na portugalskim forum ze jest opcja wysylania szybkich komunikatów konkretnemu IP, u mnie niestety istnieje możliwosci wysylania ale tylko tych wczesniej utwożonych (preblocked, blocked, brutteforce....)
arek78
 

Re: zapis ustawien na hdd

Mensagempor Prusak » Sáb Set 27, 2008 8:55 am

W cronie wpisz
minuty: 1-56/15
komenda do wykonania: /var/http/htdocs/cgi-bin/ipacc.cgi quiet
teraz powinien zapisywac, aha i jeszcze jedno, aby tobie to zapisywal na dyskietke/HDD (regularnie, bo tak to tylko jak nacisniesz backup) w cronie musisz utworzyc nastepujaca regule:
komenda do wykonania: lrcfg.back
godzine mozesz wpisac jaka chcesz...
Powinno pomoc...
Prusak
 

Re: zapis ustawien na hdd

Mensagempor arek78 » Ter Set 30, 2008 6:39 pm

Wielkie dzieki:) pomogło!!
arek78
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 1 visitante

cron