Jaki komputer [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

Jaki komputer

Mensagempor mar37 » Seg Jan 29, 2007 9:35 am

Witam !
Włśnie tesuję Brazil'a. Proszę o pomoc w wyborze sprzętu pod ten router. W tej chwili chodzi na PIII III 733 Mhz, HDD 2G, 128 MB. Czy można go uruchomić na karcie CF 16 MB - czy nie jest za mała ? Co myślicie o płycie ITX VIA Epia II 10000 z procesorem VIA C3 1000 MHz. Płyta jest bardzo mała 17x17 cm i możnaby zrobić na niej całkiem fajny router.
mar37
 

Mensagempor madoxx » Seg Jan 29, 2007 2:48 pm

cf 16 na wszystko Ci wystarczy jedynie czego nie postawiasz to proxy.
tez kiedyś myślałem o VIA ale juz mi nie zalezy na miniaturyzacji.
madoxx
 

Mensagempor Prusak » Qui Fev 08, 2007 9:49 pm

hmmm... Ja mam Brazila postawionego na Pentium 75, 40MB EDO RAM (SIMM), twardziel 4GB. Mam zainstalowane lp, p910nd (serwera wydruku mie się zachciało ;p ), partition, pure-ftpd, sysinfo, ipacc, l7filter. Zamierzam niedługo dograc tinyprx, bo o osmiornicy to nawet nie mam co marzyc... W tym momencie pozostaje mi wciaz 3364 kb wolnej pamieci. Faktem jest jednak ze moje pudelko obsluguje jedynie 5 maszyn...
Z tego co zauwazylem, to cala instalka brazila na twardzielu, karcie CF, lub innym medium zajmuje niecale 10MB dancing.
W srodku nie mam zadnych wiatrakow procz tego od zasilacza, ktory z reszta i tak spowolnilem do 1/3 obrotow, przez co calosc jest wlasciwie bezglosna :twisted:
Prusak
 

Re: Jaki komputer

Mensagempor marfik » Ter Fev 20, 2007 8:15 pm

mar37 escreveu:Co myślicie o płycie ITX VIA Epia II 10000 z procesorem VIA C3 1000 MHz. Płyta jest bardzo mała 17x17 cm i możnaby zrobić na niej całkiem fajny router.


Ja polecam cos jeszcze fajniejszego, dostosowany do Brazila terminal sieciowy. Male pudelko, brak wiatrakow, pobor pradu rzedu 15 W.
marfik
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 4 visitantes