2.27 i wifi [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

2.27 i wifi

Mensagempor qru » Ter Mar 07, 2006 7:38 pm

Witam i pozrawiam mam zapytanie: czy ktoś już skompilował moduły do wifi tak jak to ma miejsce w bf 26 np.: hostap ?

testowałem hostap +brct +wds na 26 i stabilie wszystko śmiga ale brakuje mi tych nowych dodatków z 27 jak ebtablesy connlimity i... do pełnej kontroli netu.
qru
 

Mensagempor dido » Qui Mar 09, 2006 9:00 am

Anonymous escreveu:Witam i pozrawiam mam zapytanie: czy ktoś już skompilował moduły do wifi tak jak to ma miejsce w bf 26 np.: hostap ?

testowałem hostap +brct +wds na 26 i stabilie wszystko śmiga ale brakuje mi tych nowych dodatków z 27 jak ebtablesy connlimity i... do pełnej kontroli netu.
ja mam problem z tymi conlimitami bo jak ustawiam je to nie mam intetrnetu po chwili mam ... i znowu nie ma , tak mi skacze dziwnie i wolno sie www wczytuja, bez wpisanych regulek conlimitow ( czyli limitu polaczen ) wszystko dziala okej.
dido
 

Mensagempor qru » Sex Mar 10, 2006 7:42 pm

jeszcze za czasów coyotelinux walczyłem z connlimit nawet jakieś ręczne łatki z google na kod jajka wstawiałem ale miałem efekt o którym piszesz.
Poprostu myślałem że ten problem przy nowym jajku już się rozwiązał
ale widzę że jednak chyba nie.
qru
 

Mensagempor dido » Seg Mar 13, 2006 7:17 pm

a powiedz mi mniej wiecej chcialbym wiedziec jak wyglada podlaczenie wifi do FW , konfigurujesz Fw i potem podlanczasz do accespointa go ?
dido
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 5 visitantes