wykres dla kazdego uzytkownika sieci [INACTIVE]

BrazilFW pomoc, dyskusje forum w jezyku Polskim

wykres dla kazdego uzytkownika sieci

Mensagempor neo@ » Dom Fev 26, 2006 1:56 pm

Witam od niedawna uzywam edycji Brazila pozdro dla tworcy, swoje piersze kroki robilem na coyote ogolnie moja siec wyglada tak 35 kompow łacze od polpaku 4Mbity serwer BrazilFW to Athlon 1,4 G.hz 256 RAM 20 HDD spisuje sie pieknie:) ustawione mam proiorytety usług, od nie dawna pokusio mnie o to zeby zainstalowac pakiet dolly RRDStats pakiet weszedł pieknie z tym ze nie bardzo kapuje ta instrukcje na stronie my anglish is bad very bad!!!! holender nie wiem jak zmienic zakres dla mojego lacza dow.4000kbit up.512kbit moze ktos podeslal lub napisal jak przerobic skrypt, a nosi mnie pokusa jescze jak zrobic zeby kazdy user mogl ogladac swoje staty.plzzz help .Uzywalem do dzielenie pasma routera sprzetowego ale sie chowa porownujac do brazila, sam robie pierwsze kroki w swiecie linuxa ale chetnie pomoge w miare mozliwosc
Editado pela última vez por neo@ em Ter Fev 28, 2006 7:16 am, em um total de 1 vez.
neo@
 

Mensagempor neo@ » Ter Fev 28, 2006 7:13 am

No i sobie poradzilem parametry lacza zmienia sie w pliku /var/rrd/www/templates/inout.tpl instrukcja ladnie to pokazuje tu http://dolly.czi.cz/coyote/packages/rrd ... and-config, ale wciaz nie wiem czy przy wlaczonym Qos Skrypt BrazilFW (domyslna konfiguracja) mozna w RRDstats zrobic wykres dla kazdego uzytkownika bez tworzenia klas?? :?: wiem ze jedynie jak jest manualna konfiguracja i Qos wpisany na sztywno dzialaja RRdstats dla userow.
neo@
 

Mensagempor kania » Sex Mar 03, 2006 4:21 pm

RRDStats wlasnie dzieki monitorowaniu klas tworzy statystyki, wiec jesli ich nie masz zdefiniowanych to nic nie zdzialasz.
kania
 


Voltar para Polish Forum

Quem está online

Usuários navegando neste fórum: Nenhum usuário registrado e 1 visitante

cron